Update Rookbeleid

Zoals in de algemene ledenvergadering in november al aangekondigd, is het bestuur van Cobu Boys bezig om het rookbeleid te herzien. Inmiddels is de beleidscommissie met dit onderwerp bezig. Naar verwachting komt in de algemene ledenvergadering in mei een update over dit onderwerp.

Tot dat moment blijft natuurlijk het rookbeleid van kracht zoals dat in ons Huishoudelijk Reglement is vastgelegd:

  1. Roken is niet toegestaan in de gebouwen van de vereniging. Dat geldt dus niet alleen voor ons clubhuis en ’t OnderInn, maar ook voor de kleedkamers en de gangen naar de kleedkamers.
  2. Roken is niet toegestaan voor spelers, trainers, en leiders tijdens wedstrijden of tijdens trainingen. Dat geldt ook voor de tijd direct voorafgaand of na afloop van een wedstrijd of training, als de spelers, trainers, of leiders in sportkleding van/naar of bij het veld lopen.

Vanzelfsprekend verwachten wij dat onze leden zich aan het Huishoudelijk Reglement houden! Bovendien roepen wij al onze leden op om niet te roken als je als toeschouwer bij een wedstrijd aanwezig bent.

Bestuur v.v. Cobu Boys

Leave a Comment

(required)

(required)